Nokia Lumia 930 już niedługo!

 

Seria Lumia jest bardzo ciekawą propozycją dla bardzo wielu użytkowników telefonów komórkowych. Firma Nokia z każdym kolejnym modelem stara się spełniać coraz większe wymagania swoich klientów. Na rynek wchodzi flagowy model Lumia 930, który być może będzie strzałem w dziesiątkę.

Po przejęciu Nokii przez markę Microsoft pojawił się na rynku Lumia 630 Dual SIM ? nowość, która bardzo wielu użytkowników może zachwycić. Bardzo dużym plusem jest to, że obsługuje dwie karty SIM. microsoftTelefon posiada czterordzeniowy procesor, który również zasługuje na uwagę. Jednak nie był on zadziwiający i wielu użytkowników nazwało go tanim smartfonem. Dzisiaj czekamy na model Lumia 930, która być może będzie sukcesem producenta.

Samo opakowanie nie robi wielkiego wrażenia, pudełko zdaje się być minimalistyczne do granic możliwości, a mamy w nim przecież nie tylko smartfon, ale również akcesoria. Mamy więc smartfon, instrukcję obsługi, ładowarkę sieciową USB i sam przewód USB. Zestawu słuchawkowego brak, co może być minusem. W modelach 920 i 925 w opakowaniu się znajdował! Szkoda, że Nokia przestała dodawać podstawowe akcesoria, ale możemy (na szczęście) użyć tutaj innlumia 930 colorych.

Sama kolorystyka urządzenia pozwala na dopasowanie do każdego użytkownika ? kolor poznamy po kropce na opakowaniu. Do wyboru mamy biel, czerń i jaskrawy zielony. Solidne wykonanie na pewno każdy zauważy wielkie zmiany wprowadzone w stylistyce urządzenia. Zastosowano 7,5 milimetrową płaską ramkę, wykonaną z aluminium. Toteż przypomina nieco telefon Apple. Budowa pozwala nam na postawienie telefonu na każdym boku. Robienie sobie selfi będzie zdecydowanie łatwiejsze! Jak już pisaliśmy obudowa wykończona jest bardzo szczegółowo, brak ostrych krawędzi. Na przodzie mamy szkło Corning Gorilla Glass 3 z lekko zaokrąglonymi krawędziami. Tył zdejmowany niestety nie jest i nie mamy wodoodporności na której zależy tak wielu użytkownikom.

Pod ekranem mamy widoczną szczelinę, będącą głośnikiem. Optyka kamery to tylko 1,2 megapiksela, a w prawym górnym rogu znajduje się logo. Niewidoczne czujniki zbliżeniowe i oświetlenia również znajdują się w naszym urządzeniu. Przyciski dobrze się obsługują, nie wymagają mocnego wciskania.lumia 930

Pierwsze wrażenie jest dobre, chociaż wszystko wymaga przetestowania, użycia. Zachęcamy zatem do zapoznania się z tym modelem, który z pewnością bardzo wielu osobom do gustu przypadnie. Poczekajmy zatem na promocje i ruszajmy do sklepów no nową Nokię!