Pancerny tablet NTT

 

Coraz częściej spotykamy się ze sprzętem wojskowym dla cywili, z którego możemy dowolnie korzystać, oczywiście po zapłaceniu odpowiedniej ceny. Na rynku pojawiały się już nowoczesne, pancerne zegarki, telefony komórkowe, komputery, a teraz przyszedł czas na tablet jakości militarnej. Tego rodzaju sprzęty szczególnie wyróżniają się swoją budową oraz trwałością. Zobaczmy zatem co tym razem przygotowała dla nas firma, zajmująca się produkcją urządzeń IT. Znana wszystkim marka NTT System cały czas stara się powiększyć swoją ofertę przeznaczoną dla klientów. Dlaczego sam producent zdecydował się na wyprodukowanie takiego urządzenia? Musimy zauważyć, że urządzenia pancerne są zdecydowanie bardziej odporne niż te, których używamy na co dzień.

nttablety

Urządzenia pancerne, takie jak nowoczesny tablet NTTablet Inari 8 i 10 pozwala na wykorzystywanie go w sytuacjach ekstremalnych. Bardzo duża część użytkowników tabletów i smartfonów uprawia sporty ekstremalne takie jak jazda na rowerze, enduro, parkour, sporty wodne i inne. Niestety zwykły smartfon czy tablet, nie pozwoli nam ani na nawigowanie, ani nagrywanie. Wystarczy upadek z małej wysokości i urządzenie już jest do wyrzucenia. Zobaczmy zatem jak prezentuje się nowy pancerny tablet.inari8

Tablety produkowane w serii NTTablet Inari możemy zakupić w dwóch wersjach 8- i 10-calowej. Wszystkie urządzenia z serii charakteryzują się zdecydowanie większą wytrzymałością. W specyfikacji znajdziemy informacje odnośnie temperatury pracy urządzenia. Wytrzymuje w temperaturze od -10 do +50 C. upadek z wysokości jednego metra nie jest dla niego straszny. Przy dodatkowej osłonie upadek z 1,8 m nasz tablet również nie ulegnie uszkodzeniu. Nie straszny mu też kurz oraz wilgoć ? norma IP65.

W tablecie zastosowano wyświetlacz 10-punktowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920×1200 pikseli, który ma 160-stopniowe kąty widzenia. Gorilla Glass o grubości 1,3 mm doskonale ekran chroni, a za działanie urządzenia odpowiada 4-rdzeniowy procesor Intel Atom 3745 taktowany zegarem 1,8 GHz. 2 GB pamięci RAM i 3G/LTE Huawei ME 906 sprawiają, że tablet doskonale działa w każdych warunkach. Do wyboru mamy akcesoria takie jak digitizer pen, osłona MIL, stacja dokująca, inne z systemem SmartBack. Zastosowana bateria ma pojemność 5900 mAh, waga 540 g. Cena? 4000 złotych.