Przewaga Dell

Dlaczego Dell jest dziś uważany za jednego z najlepszych producentów laptopów?

Historia tej firmy zaczyna się niepozornie. Mamy rok 1984. Michael Dell, założyciel firmy ma 19 lat i pierwsze komputery osobiste, składa w swoim pokoju, w dormitorium Uniwersytetu w Teksasie. Zaledwie kilka lat później, bo w 1992, Dell znalazł się na liście Fortune jako najmłodszy CEO. Historia osadzona w realiach amerykańskiego snu, kiedy to ?garażowy? biznes przeradza się w wielką, potężną finansowo rynkową markę. Pomówmy jednak o bardziej współczesnych kwestiach, a konkretniej ? powodach wpływających na to, że laptopy Dell, są dzisiaj uważane za te z najwyższej półki.

 

Wysoka jakość i niezawodny charakter

W gronie użytkowników komputerów osobistych, panuje obecnie przekonanie, że laptopy sygnowane marką Dell, wraz z Lenovo, stanowią najbardziej stabilne, innowacyjne i jednocześnie najchętniej kupowane komputery. Nie powinno to dziwić, Dell od zawsze stawiał na wysoką jakość swoich komputerów i kiedy konkurencja wytykała im toporny design, nienadążający za dynamicznymi zmianami na rynku, oni po prostu konsekwentnie robili swoje. Zabawne, że już wtedy wiedzieli, że laptop nie musi wyglądać, ma po prostu dobrze spełniać swoją rolę.dell pancer

Laptopy Dell są zaliczane do jednych z najbardziej bezawaryjnych. Oczywiście, usterki mogą się zdarzać i niekoniecznie być winą użytkownika. W takich przypadkach, wyśmienicie spisuje się serwis Dell, który w sposób kompleksowy, profesjonalny i błyskawiczny, zajmuje się określeniem przyczyny usterki, dokonaniem naprawy i dostarczeniem, tak szybko jak to możliwe, laptopa z powrotem do klienta. System obsługi gwarancyjnej door-to-door, zarówno w skali Polski, jak i innych krajów, funkcjonuje w firmie Dell bez najmniejszego zarzutu.

Kolejne modele laptopów tej marki, cieszą się niesłabnącą popularnością i dobrymi recenzjami w różnych, branżowych testach. Jest to jeden z powodów, które dodatkowo osadzają laptopy Dell w świecie biznesu, jako narzędzia idealnie wspierające przedsiębiorczych, dążących do sukcesu ludzi.

Jeśli ktoś szuka podobnie ? niezawodnego sprzętu, jednak do mniej ważnych zadań, po prostu na użytek domowy ? również Dell sprawdzi się idealnie. Nowsze modele, to świetne centra multimedialnej rozrywki dla domu, świetnie zdające egzamin zarówno przy słuchaniu muzyki, jak i oglądaniu materiałów wideo. Przy tym, cicha i wydajna praca, bez przegrzewania, zakłóceń, zaburzeń stabilności ? niezależnie od systemu. To po prostu wybór idealny. Warto się o tym przekonać od razu, a nie testując wcześniej komputery konkurencji. Najzwyczajniej w świecie, strata czasu i pieniędzy.