Toshiba Exceria PRO UHS II pozwala nagrywać w 4K

 

Karty pamięci pozwalają nam w dzisiejszych czasach na zdecydowanie więcej możliwości. Musimy powiedzieć na samym początku, że stare karty pamięci nie są w stanie nam pomóc w nagrywaniu nowoczesnych formatów. Dlatego też tutaj technologia musi również iść na przód. Format 4K jest bardzo wymagający. Dlatego marka Toshiba postawiła na nowoczesność właśnie w takim wydaniu. Toshiba Exceria PRO UHS II to rozwiązanie, które pomoże nam w każdej sytuacji. Nie tylko dla 4K, ale również dla innych formatów, które są nieco mniej wymagające. W dzisiejszych czasach możemy liczyć na nowe propozycje od bardzo wielu producentów. Zobaczmy zatem co przygotował dla nas japoński producent.

tosh exceria

Dokładnie Wilk Elektronik wprowadził na polski rynek innowacyjne karty pamięci pod nazwą Exceria PRO UHS II. Producentem jest jak już wspomnieliśmy Toshiba. Karta pamięci została zaprojektowana z myślą o profesjonalistach, którzy oczekują czegoś zupełnie innego od swojego sprzętu. Jeśli chcemy jakości ponad standard, na pewno będzie dla nas idealną propozycją. Wideo w jakości 4K jest doskonałą propozycją dla wszystkich wymagających osób.

Najnowsze badania pokazują, że rozwój urządzeń obsługujących format 4K pojawia się na polskim rynku coraz więcej, a również sami użytkownicy zwracają na niego dużą uwagę. Jednocześnie wzrasta zapotrzebowanie na szybsze, bardziej trwałe i nowoczesne karty, które będą w stanie poradzić sobie z formatem 4K. Dlatego też jest potrzeba na tworzenie nowych urządzeń w tym kierunku. Karta powinna być nie tylko pojemna, ale również szybka i bardzo wydajna. Niestety starsze rozwiązania nie zawsze radzą sobie z tego rodzaju formatem, który nadal jest bardzo nowoczesny. Korzystają z niej najczęściej fotograficy oraz kamerzyści. Korzystają z tej technologi również urządzenia mobilne.

Zaproponowane karty Toshiba Exceria PRO UHS II możemy zakupić w wersjach 16 GB oraz 32 GB. Zastosowanie nowoczesnego kontrolera, który jest zgodny ze standardami UHS II, pozwala na osiąganie prędkości oczytu 260 MB/s oraz 240 MB/s zapisu. Karta o pojemności 16 GB kosztuje na naszym rynku około 330 złotych z kolei karta o pojemności 32 GB kosztuje około 580 złotych. Pozostaje nam korzystać z tego rodzaju udogodnień. Technologia 4D jest coraz bardziej popularna i doskonale sprawdza się w przypadku wysokiej jakości zdjęć oraz nagrań wideo w każdym przypadku.