Vertu za 35 000 zł

Vertu za 35 000 zł.

 

Smartfony pozwalają nam na bardzo wiele, ale czy dalibyśmy za takie urządzenie 35 000 złotych? Niedawno ekskluzywna marka, która kiedyś należała do Nokii, pojawiła się z nowym urządzeniem, które na pewno wiele osób zaskoczy. KitKat zaskakuje nie tylko specyfikacją, ale również wszystkimi innymi szczegółami. Vertu to marka znana z luksusowych rozwiązań. Sam model nowoczesnego urządzenia został pokryty z drogocennego kruszcu oraz szlachetnymi kamieniami. Cena telefonu zdecydowanie przekracza znane nam do tej pory propozycje.

Veru jest dobrze znana tym, którzy szukają nietypowych rozwiązań. To z pewnością model, na który nie mogą sobie pozwolić wszyscy. Urządzenie Vertu Signature Touch posiada 4,7-calowy ekran z rozdzielczością 1920 x 1080 pikseli. Co z wydajnością? Za to odpowiada czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 o częstotliwości taktowania 2,3 GHz, wsparty pamięcią o wielkości 2 GB RAM. Jeśli chodzi o oprogramowanie, mamy tutaj Android 4.4 KitKat. Jak widzimy na tą chwilę smartfon prócz ciekawego oraz drogiego opakowanie, nie zaskakuje nas niczym. Smartfon ma 64 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej, i co ważne nie możemy jej rozszerzyć. Użytkownik ma do użytku aparat 13- megapikselowy produkcji firmy Hasselblad z diodą LED, z przodu jest 2,1-megapikselowa kamerka. Mamy tu również moduł Bluetooth 4.0, LTE, GPS z A-GPS oraz GLONASS. Bateria również pozwala na długie korzystanie z urządzenia, ma pojemność 2275 mAh. Co z wymiarami smartfonu? 145 x 69 x 10,7 mm z wagą 192 gram. Signature Touch ma obudowę wykonaną z tytanu, która wykończona została skórą oraz szafirowym szkłem.

veru touch

Nowoczesny smartfon z pewnością jest czymś, na co warto uwagę zwrócić. Telefon komórkowy na pewno nie jest dla każdego użytkownika, chociażby z racji ceny. 35 000 złotych to kwota, za którą większość polskich mieszkańców nie wyda na samochód. Z pewnością zachwyci gwiazdy wielkiego formatu, które cenią sobie gadżety z wyższej półki. Wykończenie telefonu jak najbardziej zasługuje na uwagę. Wysokiej klasy smartfony cenione są przez wielu użytkowników. Niestety większość może je podziwiać jedynie przez szybkę podczas wystawy. Stworzenie tego rodzaju urządzenia to nie tylko wybór odpowiednich urządzeń, ale również ozdób, które mają być wygórowane, luksusowe pod każdym względem.