Wearable w nietypowym wydaniu

 

Wearable to urządzenia, które nie tylko powiadamiają, pomagają i informują, ale również dobrze i ciekawie wyglądają, bez względu na ich dokładne przeznaczenie. Zobaczmy zatem co możemy znaleźć na rynku.

Nod, czyli magiczny pierścień, pozwoli nam obsługiwać inne urządzenia bez konieczności sprawdzania ich co chwila. Umożliwia między innymi bardzo łatwe sterowanie urządzeniem takim jak Smart TV. Po odpowiednim ustawieniu, wskazując na telewizor wyłączymy go lub włączymy, a gestem zmienimy kanał czy głośność. Doskonale opracowana wirtualna klawiatura, pomoże nam wpisać tekst. Cena oryginalnego urządzenia to 149 dolarów.

Bem Speaker Band, czyli głośnik w wwereableeersji mini mini i w dodatku na nadgarstek! Pamiętajmy jednak, że urządzenie nie ma na celu zirytowania całego autobusu twoim ulubionym, rockowym kawałkiem. Czasami jesteśmy w miejscach, gdzie możemy sobie pozwolić na takie słuchanie muzyki. I tu pojawia się właśnie Bem Speaker Band wygląda bardzo atrakcyjnie i nie wymaga od nas trzymania smartfona na wierzchu. Miniaturowy głośnik zakładamy jak zegarek i łączymy go z telefonem. Pozwala nam na słuchanie muzyki oraz prowadzenie rozmów! Cena to jedynie 30 dolarów.

Ringly to propozycja dla kobiet, które często trzymają swój telefon komórkowy w torebce. Praktyczne, wygodne i jednocześnie bardzo stylowe rozwiązanie, które pozwoli nam kontrolować swojego smartfona. Urządzenie przypomina pierścionek pokryty złotem. Wibracje oraz mała dioda LED powiadomi nas o nowych wiadomościach na naszym telefonie. Rytm oraz moc wibracji możemy zaprogramować samodzielnie. Sprzęt wodoszczelny, bateria trzyma dwa dni, a cena 145 dolarów.

Misfit Shine Bloom to innowacyjny naszyjnik, dla kobiet nowoczesnych z klasą. Monitor aktywności prezentuje się doskonale na każdej kobiecie. Urządzenie nie tylko informuje, ale również liczy kroki, śledzi jakość i czas snu. Możemy umieścić go w naszyjniku Bloom, który wygląda bardzo efektownie.

Teraz coś dla dzieci – Smart PJ’s to ciekawa propozycja dla dzieci i rodziców. Nie posiada żadnej elektroniki, ale rysunki ? kropki, nie są zwykłymi kropkami. Po zeskanowaniu wzorku, rodzic dostane dostęp do bardzo wielu bajek w formie ebooka oraz audiobooka. Cena interaktywnej piżamy to jedynie 30 dolarów.

smart pj

Stanik sportowy Sensoria to kolejna propozycja typowa dla pań, które marzą o lekkiej, wygodnej i nowoczesnej bieliźnie wyposażonej w monitor pracy serca. Jedna bateria starcza na osiem miesięcy działa. Idealne dla biegaczek i kobiet sportowych.

Ostatnie propozycja to buty Lechal, które wibracjami poprowadzą nas do celu. Buty poinformują nas dokładnie o konieczności skręcenia w prawo lub w lewo za pomocą wibracji. Koszt to 150 dolarów.